Teknik Dökümanlar

TEKNIK DOKÜMANLAR

Bilgilerin maksimum seviyede dağıtımı, sürekli güncelleme ve yüksek seviyede kaliteli servis sunulmaktadır. 

Bütün bunlar, Müşteriyi ve Satış Sonrası Hizmetlerin faaliyetlerini destekleyen en önemli ölçütler olarak Iveco Teknik Yayınlarının farklılığına ait özelliklerdir. Bu hizmet iki tür aktiviteyi sunmaktadır: Iveco’nun faal olduğu bütün pazarlara ait dillerde atelye el kitapları seti ve online dokümantasyonlar.

Teknik dokumanlar Online 

Teknik bildirimler. İhtiyaç duyulan bilginin daima bulunduğu yer.

Komple Atelye El Kitabı seti

Komple atelye el kitabı seti hem basılı olarak hem de elektronik formatta mevcuttur. Bu kitaplar, Iveco araçların üzerinde rutin ve uzman bakım çalışmalarının uygulanması sırasında vazgeçilmezdir. Bu yayınlar Iveco Servis ağı dahilinde çalışan uzman teknisyenler için ve aynı şekilde, şematik, kolay okunabilir metin ve çizimler, teknik bölümler ve analizler sayesinde çeşitli uygulamaları yakından tarif eden net talimatlar sayesinde doğrudan operatörlerin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu kullanım kılavuzları teknisyenlerin araç üzerinde, aracın çalışmama süresini minimum seviyede tutarak ve araç performansı ile güvenilirliğini korumaya yardımcı olarak verimli bir şekilde çalışabilmelerini sağlar.

Araç içi dokümantasyon

Iveco Teknik Yayınları online dokümantasyon seçeneğini de sunmaktadır. Kullanıcı el kitapları, araç özelliklerinin ve faydalı olam potansiyelinin arttırılmasının hedeflendiği, araç ile ilgili detaylı bilgilerin alınabileceği, aracın doğru kullanımı ve detaylı bakım ile ilgili açıklamaların bulunduğu en iyi kaynaklardır.
Online dokümantasyon aynı zamanda, gerekli olması durumunda müşterilerin irtibata geçebilecekleri Iveco Bayileri ve Yetkili Servislerinin detaylı bir listesini sunmaktadır.

Bu tür bir online bilgi kaynağından her zaman, günde 24 saat, yılda 365 gün boyunca bilgi edinebilme imkanına sahip olmak, büyük bir önem teşkil etmektedir.