Yedek Parça

​SADECE ORIJINALLERI SEÇIN

​Iveco orijinal yedek parçalarını seçmek, üretici kalitesine ve uzman teknisyenlere güvenmek, aracınızın her zaman en yüksek performansı ile çalıştığından emin olmak demektir.

Bütün Iveco ürünleri ve hizmetleri, lider ruhu ile Satış Sonrası Hizmetleri tarafından desteklenmektedir. Güvenle ve huzurla satın alabileceğiniz geniş seçenekli ve rekabetçi fiyatlara sahip orijinal %100 Iveco parçalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

%100 Seçicilik – Her Iveco ürününe monte edilen yedek parçaların tedarik sürecinin mükemmelliği, en yüksek kalite standartlarına göre seçilen hammaddelerin kullanımı ile başlar.

%100 Güvenilirlik – Iveco sadece en yüksek kalite düzeylerini ve sertifikalı üretim süreçlerini sunabilen yedek parça tedarikçilerini seçer.

%100 Emniyet – Sertifikalı ve garantili origin %100 Iveco yedek parçaları uzun süreli performans sağlar ve aracınızın değerini korumanızda size yardımcı olur.

%100 Denetim – Bütün Iveco yedek parçaları ve hizmetleri her bir süreç aşamasında ciddi kalite kontrol testlerinden geçirilirler.

% 100 Müşteri Memnuniyeti – Tek bir amacı hedefleyen bir kalite süreci: Iveco müşterilerinin %100 memnun edilmesi.

 

IVECO ORİJİNAL PARÇALARI – KALİTE GÜVENCENİZ