Yol Yardımı

YILDA 365 GÜN YOLDA, YANINIZDA

Iveco, Aralıksız Yol Yardımı adı altında 24 saat, haftada 7 gün yol kenarı yardım programını sunmaktadır.

Iveco bu kilit hizmeti desteklemek için, özellikle müşterilerin beklenmedik bir arac arızası durumunda irtibata geçebilmeleri amacı ile kurulmuş Çağrı Merkezine büyük yatırımlar yapmıştır. Çağrı Merkezi müşteri ile ilk temasın kurulmasından itibaren yol kenarında onarım, veya gerektiğinde yetkili bir Iveco Servisine çekilene kadar bütün yol kenarı yardım faaliyetlerini koordine etmektedir.

444 50 04 numaralı telefonu Türkiye’den veya 00800 48326000 numaralı telefonu Avrupa’dan ücretsiz arayarak aracınız için acil yol yardımı talebinde bulunabilirsiniz. 80 operatörlük bir ekip tüm sorunlar ile ilgili olarak, aracın arıza yaptığı noktaya en yakın ve arıza durumuna en uygun Iveco Yetkili Servisini devreye sokarak acil ve hızlı bir yardım sunmaktadır.

Yardım süreci dahilinde (yol kenarında küçük çaplı bir onarım veya aracın çekilmesi ve devamında serviste onarımı) Çağrı Merkezi ilgili süreci takip eder, sizi bilgilendirir ve aracınızın en kısa ve hızlı sürede tekrar yola çıkacak duruma gelmesini garanti eder.

Çağrı merkezi ile irtibata geçmeden önce:
– Araç belgelerinin (garanti belgesi, ruhsat vb) yanınızda olduğundan emin olun
– Bulunduğunuz yer ile ilgili olabildiğince çok bilgi temin edin

Operatörünüz ile görüşürken:
– Talep edilen bilgilerin olabildiğince çoğunu sunun
– Soru türünü olabildiğince net bir şekilde tarif edin