Şirket

Biz;

 

1989 Yılında atıldığımız bu yolda ülkemizin ticari taşıt alanında konjonktürel bir yapıyı benimsemiş bir dinamik olarak ilk günkü heyecanımız ile devam ediyoruz. Ülkemizin içindeki potansiyele göre ürettiğimiz çözümlerimiz ve doğru ihtiyaç için, sunduğumuz doğru çözümler ile yaklaşık çeyrek asırdır, ülke genelindeki 4200 firma ve sayısını tespit edemediğimiz gerçek kişilere verdiğimiz hizmetin haklı gururundayız!

 

Ülkemizin karasal nakil taşıtları pazarında oluşturduğumuz sinerji ile, bir yandan milli potansiyelimizin doğru yapılar ile artmasına omuz verirken, diğer yandan sunduğumuz ve AR-GE olarak projelendirdiğimiz filo önermeleri ile dünyamızda tüketilen petrol ürünleri ve yol açtığı olumsuzlukların üstesinden doğru kullanımlar ile gelmeye çalışıyoruz.

 

Bu ilkemiz ile, bir yıldızın uç noktalarına benzettiğimiz potansiyel dengelerimize ise şöyle değer katıyoruz: Doğru yapılandırılmış bir tır filosu, gittiği menzile göre aldığı daha fazla yük, tükettiği daha az yakıt ve tüm bu dengelerin ortasındaki yatırım bedelleri ile yıldızın tüm uç noktalarına kaldıraç görevi görüyoruz. Bu kaldıracın orjinin de ise, düşük yatırım maliyeti ile az yakıt tüketimi, daha fazla yük nakli, daha uzun menzil, doğru konumlandırılmış iş gücü ile soframızdaki tuzun maliyetine bile etki ederek, tüm dengelere değer katıyoruz.

 

Bu bağlamda, tüm kara nakli taşımacılığında katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.